Incheba Bratislava

Incheba Bratislava, a.s.

INCHEBA EXPO BRATISLAVA

… Vám prináša skvelé zážitky
… vytvára jedinečnú atmosféru
… navodzuje pozitívne emócie a zanecháva nezabudnuteľné spomienky
… vytvára príležitosti pre nové spoločenské kontakty a obchodné partnerstvá
… otvára možnosti alternatívnych spôsobov  komunikácie so zamestnancami, ale i klientami
… inšpiruje a zároveň dráždi všetky zmysly

Incheba - Bratislava

Incheba – Bratislava

Výstavisko Incheba Expo Bratislava ponúka široké možnosti pre organizovanie podujatí.
Od komornejších školení, tlačových konferencií až po veľkokapacitné eventy medzinárodného významu.

Komparatívnou výhodou areálu je schopnosť komplexného zabezpečenia eventov. Na mieru vám ušijeme kreatívnu koncepciu podľa vášho želania. V súlade s ňou následne realizujeme architektonický a technický návrh, dizajn a stavbu scény, prípadne 3D vizualizáciu a dekorácie. Máme produkčno-výrobné oddelenie, ktoré promptne a flexibilne splní aj tie najnáročnejšie požiadavky interiérového vybavenia. Pre každé podujatie zabezpečíme catering, nazvučenie, efektové a atmosférové osvetlenie či audiovizuálnu projekciu. Podľa vami stanoveného cieľa pripravíme dramaturgiu a navrhneme účinkujúcich. Vďaka rozsiahlym skúsenostiam nášho eventového tímu, dokážeme pružne reagovať aj na tie najnáročnejšie požiadavky.

Na rozlohe vyše 165 000 m² máme k dispozícii množstvo interiérových priestorov, rozsiahle exteriérové plochy a 2500 parkovacích miest, čo umožňuje zorganizovať event s akýmkoľvek zameraním. Priamo v areáli výstaviska sa nachádza hotel, ktorého blízkosť oceňujú mnohí najmä v čase konania podujatí.
Obrovskou výhodou je aj poloha. Incheba Expo Bratislava sa nachádza sa v bezprostrednej blízkosti diaľnic spájajúcich našu krajinu s Rakúskom, Českou republikou a Maďarskom, čím podporuje a rozvíja medzinárodné obchodné kontakty. Aj jeho dostupnosť v rámci mesta Bratislava je vynikajúca. Centrum je vzdialené len 5 minút, čo je výhodné z hľadiska turistického ruchu.

Více na www.incheba.sk

sp-incheba-bratislava
Adresa :

  • Incheba Bratislava, a.s.

Viedenská cesta 3-7
SK-851 51, Bratislava 5

Webové stránky :